צוות אלמנטור">

אודות המנכ"ל

מוטי כליפה

מוטי כליפה, מייסד ומנכ"ל רשת סוכנויות הנדל"ן Next Level  הוא יזם בעל ניסיון רב בתחום הניהול, אשר החל את דרכו המקצועית כבר בגיל 22, כבעלים שותף בתחום המסעדנות, שכלל ניהול שוטף ומערכתי של מעל ל-100 עובדים.   

שמונה שנים לאחר מכן, פנה מוטי לאתגר הבא בתחום הקמעונאות, וייסד סופר מרקט מצליח, שנמכר לאחר 4 שנים משגשגות, לחברת המרכולים הגדולה בארץ: "שופרסל". 

מאז ועד היום, מתמקד מוטי בתחום הנדל"ן המתפתח, על ענפיו השונים, כאשר לאחרונה הקים את מותג ייעוץ משכנתאות החדש – SIMPLE.

את NEXT LEVEL  רשת הסוכנויות לתיווך נדל"ן, הקים מוטי, לאחר שנים של ניסיון רב בשטח וותק מקצועי בתחום, מתוך מטרה ושליחות לעזור לכמה שיותר אנשים במציאת הנכס המתאים עבורם, אם למגורים או להשקעה, ולהיות בית אמיתי עבור סוכני נדל"ן שרוצים לצמוח ולהתפתח בתחום.  

המודל העיקרי של רשת NEXT LEVEL  הוא יצירת חיבור שירותי ואדיב, בין הלקוח לבין סוכני הרשת, השגת היעד המרכזי, של הגדלת מספר הנכסים המשווקים בבלעדיות על ידי הסניפים, ושימת דגש על שירות מוקפד, מתקדם והגון, הכולל, העמקת שיתופי פעולה אזוריים, אשר גורמים למינוף וביסוס ענף תיווך הנדל"ן בישראל.

מוטי כליפה מוביל ערכים בלתי מתפשרים, של מקצועיות, יושרה, חדשנות ושירות. קהל הלקוחות המתפתח והגדל בהתמדה, מוכיח, כי אכן, רשת NEXT LEVEL  מעניקה הרבה מעבר לשירות נדל"ן סטנדרטי, ומובילה את הלקוח להיות מרוצה עד הפרט האחרון.

בנוסף למערך הלקוחות, רשת NEXT LEVEL מהווה את חוד החנית, בליווי, הדרכה וחניכה צמודים, של כל סוכן המצטרף לרשת, מתוך הובלה של מקצועניות מובילה בתחום הנדל"ן וידע פרקטי יסודי, שמוביל לעסקאות נדל"ן המניבות ללקוחות ולסוכנים כאחד.

מזמים אתכם להצטרף למשפחת   NEXT LEVEL כלקוחות, סוכנים, או זכיינים!

בברכה,
מוטי כליפה

בואו להיות סוכנים\זכיינים ברשת!

אנא מלא את פרטייך ונחזור אלייך בהקדם האפשרי

צרו איתנו קשר!

נעים להכיר אני סאני הסוכנת האישית שלך, ואני אעזור לך למצוא דירה ממש בקלות וביעילות ללא שיחות טלפון בכלל! 

אני אשלח לך ל וואסאפ ישירות רק דירות רלוונטיות בשבילך ע"פ הבקשות האישיות שלך בטופס ממש פה
אה…. ומבטיחה לא לחפור לך

השאירו לסאני פרטים!

דילוג לתוכן