צוות אלמנטור">

אודותינו

אודות Next Level

אודות הרשת

רשת Next Level

רשת נקסט לבל, מעניקה מעטפת רחבה של מכלול שירותי שיווק ותיווך לנכסים פרטיים ומסחריים, מתוך מטרה של ייעול וחיסכון תהליך התיווך ומתן שירות מקסימלי עבור הלקוחות.
בשנים האחרונות היא אף הגיעה לטופ 5 של לוח "מדלן" באזור חיפה והקריות והוגדרה על ידי
לקוחות רבים כמשרד תיווך מומלץ באזורים בהם הרשת פועלת. 

בנוסף, מעניקה הרשת הכשרה מקצועית, הדרכת מומחים וליווי ליועצי נדל"ן, זכיינים ומנהלים על מנת לאפשר ליועצי הנדל"ן התמחות בנכסים פרטיים ומסחריים והתמקצעות בממשק עם לקוחות תוך תמיכה וליווי לאורך כל הדרך על פי תוכנית ההכשרה הייעודית שמובילה בסופו של דבר לרכישת מקצוע מרוויח של סוכן נדל"ן מצליח.

במקביל, מעמידה הרשת את האקדמיה של NEXT LEVEL עם מערך רחב של קורסים והכשרות מקצועיות, כאשר ביניהם ישנם: קורס הכנה למבחן תיווך, קורס נדלן למתחילים לכל מי שמתעניין בלימודי תיווך דירות, נכסים וקרקעות, המועברים ע"י טובי המרצים המובילים בתחומם ומסונכרנים עם השינויים הדינאמיים המתעדכנים בשוק הנדל"ן המתחדש.

הרשת הוקמה בהצלחה בשנת 2017, והיא צוברת הצלחה מסחררת משנה לשנה. נכון להיום הרשת מונה 4 סניפים פעילים באזור חיפה, קריות, וחריש, כאשר פניה לעתיד, עם נכונות להגדיל את הפריסה ולהעניק שירות מצטיין ללקוחות נוספים ברחבי הארץ.

ערכי הרשת:

1

מקצועיות

רשת Next Level דוגלת ברמת מקצועיות, ידע ומומחיות גבוהה, ולפיכך היא מובילה את יועצי הנדל"ן שעובדים תחתיה, לידע מקצועי וביצוע מניב בסטנדרט בינלאומי, באמצעות קורסים ייעודיים והכשרות מקצועיות בתחום הנדל"ן מתוך מטרה ברורה של הענקת השירות המקצועי והמיומן ביותר עבור לקוחות הרשת.

2

יושרה

רשת Next Level נוקטת בערך היושרה כבערך עליון, והיא אף משיגה אותו על ידי מנגנוני פיקוח ובקרה מהימנים שמוודאים כל העת, כי יועצי הרשת אכן עומדים בסטנדרטים הגבוהים שהרשת הציבה להם ולעצמה.

3

שירותיות

תודעת שירות גבוהה הינה קריטית לחוויית הלקוח ולהשגת תוצרים משובחים, כמו גם בעלת השפעה ישירה על מוניטין החברה.
בעקבות כך, שמה רשת NEXT LEVEL דגש בלתי מתפשר, על איכות, טיב ומקצועיות מערך השירות אותו היא מספקת לכלל לקוחותיה.

4

חדשנות

רשת Next Level מספקת למגוון היועצים והסוכנים שלה, את מיטב הידע המקצועי, ערוצי הקשר והכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בשוק הנדל"ן, תוך יצירת בידול עוצמתי אל מול שאר חברות הנדל"ן על ידי מיצוב הסוכנים ברמה המקצועית הגבוהה והעדכנית ביותר בשוק, מתוך מטרה לספק ללקוחות, את התוצאה המיטבית והקולעת ביותר עבורם, תוך חיסכון מקיף של: זמן, כסף, בירוקרטיה וכאב ראש.

צרו איתנו קשר!

נעים להכיר אני סאני הסוכנת האישית שלך, ואני אעזור לך למצוא דירה ממש בקלות וביעילות ללא שיחות טלפון בכלל! 

אני אשלח לך ל וואסאפ ישירות רק דירות רלוונטיות בשבילך ע"פ הבקשות האישיות שלך בטופס ממש פה
אה…. ומבטיחה לא לחפור לך

השאירו לסאני פרטים!

דילוג לתוכן